Podsumowanie akcji "Pomagamy w walce z COVID-19"
Podsumowanie akcji "Pomagamy w walce z COVID-19"

Czas na podsumowanie organizowanej przez nas akcji "Pomagamy w walce z COVID-19".
Na początku pandemii koronawirusa około połowy marca postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty maski ochronne, maski medyczne, rękawiczki, środki dezynfekujące i inne środki ochrony.

Naszym celem było wprowadzenie do oferty produktów, których był deficyt na rynku w możliwe najniższych cenach w tym okresie. Zdajemy sobie sprawę, że ceny tych produktów rosły nienaturalnie przez ten cały okres zarówno u producentów jak i dostawców. Dodaliśmy do ceny produktów, symboliczną marżę a całkowity postanowiliśmy przekazać na szersze inicjatywy walki z COVID-19 i bezpośrednią pomoc.

Wsparliśmy również Szpital Żeromskiego w Krakowie, przekazując im 2 dostawy masek medycznych i N95 FFP2 (link)
Przekazaliśmy również maseczki ochronne N95 FFP2 pracownikom Szpitala Specjalistycznego w SanokuNa naszym stanie magazynowym pozostały jeszcze produkty ochronne, jak tylko zostaną sprzedane wtedy cały zysk zostanie przekazany fundacji SiePomaga + oczywiście do tego dołożymy swoją cegiełkę, powiększając wpłatę.

Przy okazji chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym klientom, którzy zdecydowali się na zakup środków ochronnych (maseczek, żelów, płynów dezynfekujących, rękawiczek itp.) w naszym sklepie i dzięki temu wsparli nasz w tej akcji. Zawsze razem możemy więcej! Dziękujemy!

Powyższy wpis będziemy aktualizować i uzupełniać o inne formy pomocy i wsparcia, które udało nam się udzielić.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl