Producenci

router Tenda F3 Wireless-N 300Mbps

Dostępność: brak towaru
Cena: 49,00 zł 49.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Tenda
Kod produktu: 0000006925.

Opis

Układ scalony jest dla urządzenia tym, czym serce dla człowieka. Chip w routerze F3 zapewnia stabilną i wysoką wydajność sieci bezprzewodowej sprawiając, że jest ona idealna do przesyłania muzyki, ładowania zdjęć, rozmów wideo, strumieniowania filmów wysokiej jakości i innych czynności wymagających dużej przepustowości sieci.Łatwy interfejs ustawień sprawia, że użytkownik może bez wysiłku cieszyć się siecią bezprzewodową. Bez względu na to, czy jest pasjonatem techniki czy też początkującym użytkownikiem, ustawienia F3 przeprowadza się niezwykle łatwo i intuicyjnie, nie tracąc na nie czasu. F3 umożliwia łatwe i swobodne korzystanie z sieci.
 
Router bezprzewodowy 300 Mbps
 
F3 zaprojektowano specjalnie do stosowania w inteligentnej sieci domowej.
 
Najlepsze komponenty w trosce o jakość
 
Układ scalony jest dla urządzenia tym, czym serce dla człowieka. Chip firmy  w routerze F3 zapewnia stabilną i wysoką wydajność sieci bezprzewodowej sprawiając, że jest ona idealna do przesyłania muzyki, ładowania zdjęć, rozmów wideo, strumieniowania filmów wysokiej jakości i innych czynności wymagających dużej przepustowości sieci.
 
Łatwe ustawienia
 
Łatwy interfejs ustawień sprawia, że użytkownik może bez wysiłku cieszyć się siecią bezprzewodową. Bez względu na to, czy jest pasjonatem techniki czy też początkującym użytkownikiem, ustawienia F3 przeprowadza się niezwykle łatwo i intuicyjnie, nie tracąc na nie czasu. F3 umożliwia łatwe i swobodne korzystanie z sieci.
 
Zasięg sieci bezprzewodowej do 200 m2
 
Trzy zewnętrzne anteny zwiększają zasięg sieci bezprzewodowej w pomieszczeniach, umożliwiając prawdziwe surfowanie po sieci. F3 pomaga utrzymać podłączenie urządzeń mobilnych, odtwarzaczy i komputerów z siecią bezprzewodową w niezawodny sposób i zwiększa jej zasięg tak, że dociera do każdego zakątka domu. Nie trzeba się więcej niepokoić o martwe punkty bez zasięgu sieci.
 
Cała rodzina korzysta z surfowania po sieci
 
Sterowanie szerokością pasma Sterowanie szerokością pasma (bandwidth control) w oparciu o adres IP umożliwia przypisanie pasma do określonych komputerów po to by wydajności sieci nie była osłabiana. Można przypisać różne pasma do wielu zadań, by zapewnić każdemu użytkownikowi odpowiednią przepustowość sieci. Jeśli często grasz w sieci, oglądasz filmy lub słuchasz muzyki przez Internet to potrzebujesz znacznie większą przepustowość niż ktoś z Twojej rodziny kto korzysta głównie z poczty elektronicznej. Dostosuj więc sieć do potrzeb swojej rodziny ustawiając dla każdego odpowiednią przepustowość zgodnie z jego zapotrzebowaniem. Tym samym znacznie zwiększysz wydajność sieci i w pełni wykorzystasz możliwości routera.
  • Antena: 3x zewnętrzna
  • Metody szyfrowania: WPA, WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK
  • Standard IEEE: 802.11b / 802.11g / 802.11n
  • Transmisja (Mbps): 300
  • Tryby pracy: Routing
  • Typ urządzenia: Bezprzewodowy DSL
  • Zakres działania (GHz): 2,4
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl