Producenci

oczyszczacz powietrza Samsung AX60 AX60R5080WD

Dostępność: brak towaru
Cena: 1 899,00 zł 1899.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.92881
Producent: Samsung
Kod produktu: 0000009262
Kod Producenta: AX60R5080WD/EU

Opis

Czyste powietrze w każdym zakamarku

3 kierunkowy przepływ powietrza

Czyste powietrze w każdym zakamarku

Znacznie szybciej oczyść dużą przestrzeń, sięgając do najdalszych kątów pomieszczenia*. Przedni wlot z łatwością wciąga powietrze. Potężny wentylator szybko rozprzestrzenia czyste powietrze w różnych kierunkach za sprawą trójstronnego przepływu. W efekcie powietrze oczyszczane jest szybciej i dociera dalej,* zapewniając wartość CADR (wskaźnik czystości dostarczanego powietrza) wynoszącą 467 metrów sześciennych na godzinę**.

Włącz czyste powietrze w swoim domu!

Usuwa do 99,97% zanieczyszczeń o wielkości 0,3 ㎛

Włącz czyste powietrze w swoim domu! Usuwa do 99,97% zanieczyszczeń o wielkości 0,3 ㎛

Zadbaj o jakość powietrza wokół Ciebie i Twojej rodziny, pozbądź się niebezpiecznych zanieczyszczeń dzięki skuteczności 3 filtrów. Filtr wstępny wyłapuje większe cząsteczki kurzu, filtr dezodoryzujący z aktywnym węglem usuwa szkodliwe gazy*. Następnie niezwykle precyzyjny system filtracyjny HEPA usuwa do 99,97% cząsteczek pyłu o wielkości 0,3 ㎛**.

Dokładny oraz intuicyjny wyświetlacz

Numeryczny wyświetlacz stężenia zanieczyszczeń

Poznaj dokładną wartość zanieczyszczenia powietrza. Laserowy czujnik stężenia pyłu wykrywa cząsteczki o wielkości mniejszej niż 1,0 ㎛, jak również zanieczyszczenia w formie gazów. Numeryczny wyświetlacz przedstawia dokładny poziom zanieczyszczenia cząsteczkami o wielkościach PM 1,0/2,5/10. Jakość powietrza prezentowana jest również 4 kolorami, niebieski oznacza, że powietrze jest czyste.

4 - kolorowy wyświetlacz

 Wygodnie przemieszczaj - gdziekolwiek chcesz

Ukryte kółka 

Znacznie łatwiej przesuwaj oczyszczacz w dowolne miejsce dzięki ukrytym kółkom. Po prostu popchnij lub pociągnij urządzenie tam, gdzie chcesz oczyścić powietrze, np. do salonu czy sypialni. Kółka są ukryte pod obudową urządzenia, dzięki temu urządzenie zachowuje swój design.

Wygodnie przemieszczaj - gdziekolwiek chcesz

Steruj zdalnie przez smartfon

Aplikacja SmartThings 

Dbaj o jakość powietrza i w dowolnym momencie i z każdego miejsca oraz sprawdzaj poziom zanieczyszczenia. Aplikacja SmartThings* umożliwia zdalną kontrolę nad oczyszczaczem. Przy pomocy dotyku lub komend głosowych** możesz włączyć bądź wyłączyć urządzenie, sprawdzić jakość powietrza, sterować innymi funkcjami i monitorować stan filtra.

Steruj zdalnie przez smartfon

Automatycznie dopasowuje się do Twoich potrzeb

Tryb automatyczny i nocny 

Ciesz się czystym powietrzem na różne sposoby, które odpowiadają Twoim potrzebom. Tryb automatyczny wyczuwa poziom zanieczyszczenia i automatycznie dostosowuje do niego moc i prędkość pracy wentylatora. W ten sposób oszczędza Ci wysiłku i redukuje zużycie prądu. Tryb nocny pozwala Ci smacznie spać bez hałasu, wyświetlacz jest również wyłączony. Poziom natężenia dźwięku w trybie nocnym to tylko 21 dBA.

Automatycznie dopasowuje się do Twoich potrzeb

Kompaktowy i łatwy w obsłudze

Smukły design 

Lepiej wykorzystaj swoją przestrzeń, a także z łatwością czyść i wymieniaj filtr. Smukły design urządzenia sprawia, że zmieści się ono niemal wszędzie, nie zajmując przy tym dużo miejsca. Przedni wlot powietrza umożliwia czyszczenie i wymianę filtra bez potrzeby przemieszczania oczyszczacza czy odsuwania go od ściany.

Kompaktowy i łatwy w obsłudze

Dane techniczne

Nazwa produktu Samsung AX60
Cechy dodatkowe Głośność (tryb nocny) 21dBA
wymiary 360x783x293
waga 11,2kg
moc 60W
Wskaźnik zanieczyszczenia Numeryczny (PM1.0 / 2.5 / 10)
Filtr wstępny, Filtr HEPA, Filtr dezodoryzujący
Czujnik pyłu Laserowy
Wbudowane Wi-Fi
Gwarancja 24 miesiące
Zasięg działania do 60m2
Wydajność 467 ㎥/h
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium