Producenci

oczyszczacz powietrza SHARP KI-G75EUW

Dostępność: brak towaru
Cena: 4 299,00 zł 4299.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: SHARP
Kod produktu: 0000009149
Kod Producenta: KI-G75EUW

Opis

Oczyszczacz powietrza Sharp KI-G75EUW to najmocniejszy produkt tej marki, zarówno pod kątem wydajności jak i skuteczności filtracji. Nie tylko posiada wszystkie funkcje, tryby i czujniki, w jakie wyposażone były poprzednie modele, ale ponadto większość z nich została tu udoskonalona. Model KI-G75EUW jest bardzo wygodny i prosty w obsłudze, a jego praca jest tak cicha, że praktycznie niesłyszalna. Zaawansowany tryb automatyczny i duży zbiornik na wodę pozwalają nam włączyć urządzenie i praktycznie o nim zapomnieć, przez długi czas ciesząc się ze zdrowego, nawilżonego i wolnego od zanieczyszczeń powietrza w swoim domu. 

Najnowsze urządzenie marki Sharp wyposażone zostało w superwydajny generator jonów Plasmacluster PCI 25 000. Produkuje on 25000 jonów/cm3, które usuwają z powietrza szkodliwe patogeny, takie jak wirusy (w tym wirus grypy), bakterie, alergeny, zarodniki pleśni i grzybów. Ponadto pozbywa się nieprzyjemnych zapachów i zapewnia efekt nawilżonej skóry. Nowy generator pochłania alergeny mniejszy niż 0,3 mikrona.

Wbudowany w oczyszczaczu Sharp KI-G75EUW jonizator 3. generacji – High-Density 25 000 produkuje 3,5 razy więcej jonów niż wykorzystywany w poprzednich modelach generator High Density 7000. Dzięki temu pozbywa się zanieczyszczeń z powietrza prawie 5 razy szybciej! Tak duża koncentracja jonów umożliwia usuwanie nawet pleśni i wirusów przylegających do różnych powierzchni. Ponadto poziom wilgotności powietrza zostaje delikatnie podniesiony, powodując efekt nawilżonej skóry.

Posiada 5 czujników :

  • PM2.5 i kurzu (regulacja czułości),
  • zapachu,
  • temperatury,
  • wilgotności,
  • natężenia światła (wybór spośród 3 poziomów).

Posiada nowy czujnik pyłu o wysokiej czułości . Wykrywa najmniejsze cząstki o rozmiarze 0,5 qm . Po wykryciu zabrudzonego powietrza automatyczny tryb przyśpiesza pracę wentylatora usuwając zanieczyszczenie.  Powietrze oczyszczane jest przez:

  • filtr wstępny usuwający duże zanieczyszczenia jak np. włosy, sierść zwierzęca, duże cząsteczki kurzu. Nowością jest automatyczne oczyszczanie filtra wstępnego przy pomocy wewnętrznej rolki.
  • filtr węglowy  z aktywnym węglem . Zawarty w nim żel krzemionkowy  wychwyci tlenki azotu ( NOX) oraz siarki ( So x )
  • filtr nawilżający 
  • filtr HEPA – H13 . Ochrona zanieczyszczenia powietrza na poziomie 99,97%. Zatrzymuje składniki smogu ( pyły 2,5 i PM 10 ). JONIZATOR  PLASMACLUSTER – usuwa wirusy , bakterie , alergeny.

POSIADA

TRYB AUTO – oczyszczacz może pracować z automatycznie ustawioną prędkością wentylatora i stopniem  nawilżenia odpowiednimi dla naszego pomieszczenia .

TRYB CLEAN ASSIST – NOWOŚĆ – czyszczenie unoszącego się kurzu po użyciu odkurzacza.

TRYB CLEAN ION SHOWER – urządzenie uwalnia jony PLASMACLUSTER  przy silnym natężeniu nawiewu powietrza i zatrzymuje kurz , zmniejszając elektryczność statyzną przez 10 minut.Następnie poziom czułości czujnika kurzu zostanie ustawiny na wysoki. . Czujnik szybko wykryje zanieczyszczenia i powietrze w pokoju zostanie oczyszczone w ciągu 50 minut.

TRYB PLASMACLUSTER  ION SPOT –  wykorzystaj ten tryb , jeśli chcesz zwalczyć przylegające zapachy , drobnoustroje , i inne substancje na ubraniach , kanapach , zasłonach. Oczyszczacz pracuje z ustawieniem wyższej prędkości wentylatora przez 8 godzin.

Duży, 4-litrowy zbiornik na wodę pozwala na wiele godzin pracy nawilżacza. Dzięki temu możemy cieszyć się nawilżonym, zdrowym powietrzem przez cały dzień, bez konieczności częstego uzupełniania zbiornika. Zapomnij o problemach ze snem oraz suchości w gardle po przebudzeniu – oczyszczacz powietrza z nawilżaczem Sharp KI-G75EUW zadba o odpowiednią wilgotność w pomieszczeniu przez całą noc. Nie musisz również zastanawiać się nad tym, jaki poziom wilgotności ustawić – dzięki odpowiednim czujnikom, oczyszczacz samodzielnie dobiera intensywność nawilżania, zależnie od panującej aktualnie temperatury. Dzięki temu w pomieszczeniu zawsze panuje zdrowy i komfortowy mikroklimat.

Zamontowane na obudowie obrotowe kółka pozwalają na wygodne przemieszczanie urządzenia, nie tylko na boki (jak to miało miejsce w poprzednich modelach), ale również w przód i tył. Blokada kółeczek została zastąpiona bardziej precyzyjnym ogranicznikiem, który uniemożliwia niechciane przesunięcie oczyszczacza.

Chociaż już wcześniejsze modele Sharp słynęły z niezwykle cichej pracy, ten model może pochwalić się rekordowo niską emisją hałasu. W trybie niskim (SLEEP) podczas oczyszczania generuje dźwięk na poziomie jedynie 18 dB! Urządzenie podczas pracy jest prawie niesłyszalne, dlatego doskonale sprawdzi się w pokoju małego dziecka lub sypialni osób z bardzo czułym słuchem.

Dane techniczne

Nazwa produktu SHARP KI-G75EUW
Cechy dodatkowe Potężny generator jonów Plasmacluster – 25 0000
Cicha praca –18-52 db
Niskie zużycie energii – 7W
Gwarancja 24 miesiące
Zasięg działania do 56m2
Wydajność 450m3/h
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl