Producenci

oczyszczacz powietrza Philips AC2889/10 WiF

Dostępność: brak towaru
Cena: 1 299,00 zł 1299.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.99
Producent: PHILIPS
Kod produktu: 0000005225
Kod Producenta: AC2889/10

Opis

W zestawie są filtry. Urządzenie gotowe do użycia

Oczyszczacz powietrza do zastosowania w domu, biurze, żłobku, przedszkolu, szkołach i innych powierzchniach użytkowych.

Usuwa alergeny, zanieczyszczenia i szkodliwe gazy

Oczyszczacz powietrza Philips AC2889/10 z przełomową technologią wykrywania cząsteczek i oczyszczania powietrza ogranicza ilość alergenów i szkodliwych substancji organicznych, a także niektórych bakterii i wirusów. Filtr wstępny oraz filtr NanoProtect HEPA usuwają cząsteczki, natomiast filtr z aktywnym węglem ogranicza ilość gazów w powietrzu i eliminuje przykre zapachy.

Wysokiej jakości filtry zatrzymują do 99,97% cząsteczek

Zastosowany w urządzeniu wieloetapowy aktywny system filtracji usuwa do 99,97% cząsteczek o wielkości 0,3 mikrona. Jest to rozmiar najbardziej typowych unoszących się w powietrzu alergenów, szkodliwych cząsteczek, bakterii i wirusów. Filtr NanoProtect HEPA usuwa cząsteczki PM2,5, a nawet te o 100 razy mniejsze od nich o wielkości 0,02 mikrona.

Automatycznie monitoruje, informuje i oczyszcza powietrze

Zapewniająca efektywne działanie w stopniu porównywalnym z profesjonalnymi czujnikami technologia Philips AeraSense jest wysoce skuteczna w wykrywaniu nawet najmniejszych zmian w powietrzu wewnątrz pomieszczenia. Nieustannie monitoruje powietrze i automatycznie dostosowuje prędkość wentylatora po wykryciu zwiększonego zanieczyszczenia.

Wizualizacja informacji o jakości powietrza

Technologia AeraSense w czasie rzeczywistym prezentuje dane dotyczące jakości powietrza na wyświetlaczu numerycznym oraz wskaźniku LED. Oczyszczacz posiada dwa tryby wyświetlania zanieczyszczeń: indeks alergenów |A| (tryb domyślny) - na wyświetlaczu widoczna jest liczba od 1 do 12, która wskazuje poziom alergenów unoszących się w powietrzu oraz indeks cząsteczek PM2,5 - wskazuje aktualne stężenie cząsteczek PM2,5 w powietrzu w g/m3.

Sterowanie oczyszczaczem z dowolnego miejsca

Steruj oczyszczaczem powietrza za pomocą połączonej aplikacji z dowolnego miejsca i w każdej chwili. Aplikacja Air Matters umożliwia włączanie oczyszczacza, zmianę prędkości pracy wentylatora i sprawdzanie okresu eksploatacji filtra.

Wskazówki zdrowotne

W oparciu o dane dotyczące jakości powietrza w pomieszczeniu i na zewnątrz aplikacja zapewnia zalecenia dotyczące postępowania w przypadku wykrytych alergenów.

Do średnich i dużych pomieszczeń

Skuteczny oczyszczacz powietrza do średnich i dużych pomieszczeń (lub salonu) o powierzchni 79 m2.

Monitorowanie jakości powietrza w pomieszczeniach i na zewnątrz

Aplikacja pozwala sprawdzić jakość powietrza w pomieszczeniu i na zewnątrz. Oczyszczacz powietrza stale przesyła do aplikacji dane o jakości powietrza w pomieszczeniu, które są następnie łączone z danymi na temat zanieczyszczenia powietrza na zewnątrz oraz informacjami o obecności pyłków, aby stworzyć pełny obraz jakości powietrza.

3 tryby pracy automatycznej i 5 ustawień manualnych, w tym cichy tryb snu

Oczyszczacz powietrza Philips AC2889/10 jest wyposażony w trzy automatyczne ustawienia oczyszczania: tryb Ogólny, bardzo czuły tryb Antyalergenowy oraz bardzo silny tryb Bakterie i wirusy. Oczyszczacz ma także pięć trybów manualnych. Można wybrać jedno z pięciu ustawień prędkości — od bardzo cichego trybu do niezwykle silnego trybu szybkości Turbo. Wybierz ustawienie idealne do wymaganego poziomu oczyszczania.

Wyjątkowy tryb antyalergenowy

Tryb antyalergenowy to idealne rozwiązanie dla osób wrażliwych na alergeny. Kluczowym elementem tego trybu jest wyjątkowy, zawsze czujny program, który wykrywa potencjalne ryzyko występowania alergenów i reaguje na nie, automatycznie włączając przepływ powietrza, aby natychmiast ograniczyć działanie alergenów.

Polska instrukcja do pobrania z naszej strony : LINK

Dane techniczne

Nazwa produktu Philips AC2889/10
Cechy dodatkowe Rozmiar pomieszczenia 79 m²
Technologia AeraSense
Wydajność oczyszczania (dym papierosowy) 179 m³/h
Wydajność oczyszczania (kurz) 198 m³/h
Wydajność oczyszczania (pyłki) 211 m³/h
Usuwanie cząsteczek o wielkości 0,3 µm 99,97 %
Usuwanie niezwykle drobnych cząsteczek
VitaShield IPS
3 tryby pracy automatycznej
Gwarancja 24 miesiące
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl