Producenci

oczyszczacz powietrza LIFAair LAF200

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 - 48 godzin
Cena: 5 999,00 zł 5999.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: LIFAair
Kod produktu: 0000006638
Kod Producenta: LAF200

Opis

Zawsze czyste i pełne tlenu powietrze

Wymiennik i oczyszczacz powietrza LIFAair LAF200 pozwala nam zadbać jednocześnie o czystość i jakość powietrza w mieszkaniu. Montowany na stałe na ścianie, czerpie z zewnątrz świeże, pełne tlenu powietrze, oczyszcza je i ogrzewa, jednocześnie wyrzucając z wewnątrz zużyte powietrze z nadmiarem dwutlenku węgla. Dzięki stacji monitorującej poziom PM2,5 i CO2 cały proces odbywa się w pełni automatycznie. Zawsze czyste i zdrowe powietrze, smog zostaje za progiem naszego mieszkania!

Innowacyjny filtr LIFA3G

Filtr LIFA3G to wysoka skuteczność usuwania bardzo drobnych cząstek (nawet PM0,006), bakterii i wirusów (wraz z okresową sterylizacją filtra), lotnych związków organicznych (m.in. benzopiren). Bardzo dużą wydajność i zdolność zatrzymywania pyłów osiągnięto przy minimalnym spadku ciśnienia przepływowego

Pełna ochrona dzieci i osób starszych

LIFAair LAF200 doskonale sprawdza się w miejscach wymagających szczególnej ochrony. Pomieszczenia gdzie przebywają dzieci wymagają wietrzenia. Dzięki wymiennikowi i oczyszczaczowi powietrza wietrząc pomieszczenie nie wpuszczamy do środka smogu.

Lekko dodatnie ciśnienie

LAF200 wytwarza w pomieszczeniu wyższe ciśnienie tłocząc do pomieszczenia minimalnie więcej powietrza niż ilość powietrza które w sposób naturalny wydostaje się na zewnątrz przez wszelkie nieszczelności. Dzięki temu nawet przy nieszczelnych oknachi drzwiach żadne zanieczyszczenia nie dostają się do środka. Pokój jest więc chroniony przed zanieczyszczeniami z zewnątrz w podobny sposób jak ma to miejsce w laboratoriach czy salach szpitalnych.

Dane techniczne

Nazwa produktu LIFAair LAF200
Cechy dodatkowe przepustowość napływu świeżego powietrza: 180 m3/h
współczynnik CADR (cząstki stałe): 200 m3/h
współczynnik CADR (TVOC): 55 m3/h
współczynnik CADR (formaldehydy): 25 m3/h
współczynnik CADR (CO2): 65 m3/h
oczyszczacz zalecany dla powierzchni do 38 m2
poziom głośności: do 50 dB
wymiary: 318x200x945 mm
pobór prądu/moc: 0,2-60W
pobór prądu/moc (tryb ogrzewania): 360W
Gwarancja 24 miesiące
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl