Producenci

czujnik pyłów PM LookO2 V3 Przezroczysty

Dostępność: brak towaru
Cena: 639,00 zł 639.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.75
Producent: LookO2
Kod produktu: 0000003907

Opis

Bezabonamentowy, laserowy czujnik stężenia pyłów pm LookO2 v3 jest samoobsługowy, prosty w obsłudze i intuicyjny. Znakomicie sprawdził się już w wielu miejscach instalowany wewnątrz i na zewnątrz. Najnowsza wersja jest odporna na opady deszczu i przystosowana do montażu na zewnątrz. 

LookO2 posiada wbudowany moduł WiFi. Można podłączyć go do domowego Internetu. Korzysta z chmury internetowej do wysyłania i odbierania danych - przesyła je na stronę www.looko2.com. Po podłączeniu i konfiguracji, czujnik automatycznie rozpoczyna pracę i dołącza do globalnej sieci czujników LookO2.  Nasze urządzenie wykorzystuje laserowy pomiar stężenia pyłów PM1, PM2.5 i PM10 - czyli tych najbardziej niebezpiecznych dla zdrowia. 

Dane wysyłane są do serwera, gdzie następnie poddawane są analizie i odsyłane do czujnika.   Wynik można odczytać na stronie www - po wybraniu swojego czujnika a także poprzez aplikacje mobilne dla iPhone lub/i Android.  Dodatkowo na stronie WWW, możesz przeglądnąć i przeanalizować wykresy z twojego oraz innych czujników LookO2.  Takie rozwiązanie daje pełny wgląd w sytuacje.  Urządzenie schowane jest w obudowie pozwalającej na swobodny montaż zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.

Co potrafi ? 

 1. wyświetla stan zanieczyszczenia powietrza i statystyki na stronie www,
 2. współpracuje z aplikacją na smartfona (iOS/iphone - dedykowana, autorska aplikacja, wtyczka Android Automate, aplikacja Kanarek na Androida),   
 3. Jest gotowy do zasilania z alternatywnych źródeł takich jak instalacja solarna itp.
 4. Posiada wbudowaną kartę sieciową WiFi 
 5. Obudowa odporna przed zachlapaniem deszczem - możesz ją zamontować na zewnątrz i wewnątrz ! 
 6. Ultra łatwy sposób resetowania urządzenia znany z innych urządzeń takich jak routery itp. 
 7. Możliwość aktualizacji oprogramowania do najnowszych funkcji dla wybranego modelu 
 8. Pozycja GPS - przy konfiguracji możesz podać dokładnie gdzie znajduje się lookO2. 
 9. Przy odpowiedniej konfiguracji - współpracuje z inteligentnym domem takim jak np. FIBARO - automatyką, która może zamknąć okna, wyłączyć wentylacje lub włączyć oczyszczacz powietrza 
 10. Wspiera IFTTT 
 11. Wspiera Blink1 - teraz możesz wiedzieć jak wygląda jakość powietrza u twojego dziecka w przedszkolu (jeżeli jest tam zainstalowany LookO2) korzystając z Blink1 wpiętego do twojego laptopa. Blink1 pokaże Ci dokładnie (kolorem) jaka jest jakość powietrza w wybranej lokalizacji ! 
 12. Wspiera idee Smart Cities - może być z łatwością zainstalowana w praktycznie każdym urządzeniu w mieście bez dodatkowych problemów.   
 13. Szybka instalacja. Nie wymaga skomplikowanych rozwiązań. 
 14. Współpracuje z inteligentną maską do smogu - pokazując KIEDY masz zmienić filtr (prace trwają). 
 15. Platforma LOOKO2 (strona internetowa) udostępnia API (dane Live, mapa z aktualnymi czujnikami...), raporty z ostatniego miesiąca oraz możliwość wykupienia danych z archiwum.  
 16. W wersji przezroczystej informuje o indeksie jakości powietrza poprzez wbudowane diody świecąc na różne kolory. Nie musisz włączać aplikacji ani przeglądać WWW żeby zobaczyć informacje na temat jakości powietrza.  

Do pracy wymaga:  

 1. Działającej sieci WiFi w standardzie b wraz z dostępem do Internetu 
 2. Zasilacza (w zestawie) 
 3. Konfiguracja urządzenia dostępna pod linkiem:   Pobierz instrukcje V3

W zestawie otrzymujesz: 

 1. Laserowy czujnik jakości powietrza LookO2  
 2. Zasilacz   
 3. Gwarancję 
 4. Fakturę VAT  
 5. Smycz z logo LookO2 
 6. Produkt wykonany w Polsce dla firmy ZAS - jedynego właściciela produktu LookO2. 
 7. Rozmiary: 115x90x55mm

Uwaga:

Zainstalowany, precyzyjny czujnik laserowy Plantower PMS5003 podczas występowania mgły może wskazywać odchylenia od rzeczywistego pomiaru (pokazując większe stężenie pyłu - co nie musi być prawdą) ze względu na to, że "widzi" drobiny wilgoci/mgły.

Dane techniczne

Nazwa produktu LookO2 V3 Przezroczysty
Gwarancja 24 miesiące
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl