Producenci

Xiaomi Roborock S7 MaxV Plus Black robot sprzątający

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 3 999,00 zł 3999.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: Xiaomi
Kod produktu: 0000010702_20220922184142

Opis

Roborock S7 MaxV i życie staje się prostsze

Nowy roborock S7 MaxV pomoże cieszyć się pełną mocą czyszczenia bez konieczności ciągłego opróżniania pojemnika na kurz. Roborock Auto Empty Station może pomieścić do sześciu tygodni kurzu, dzięki czemu utrzymanie podłóg w czystości jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Kompatybilny zarówno z workiem na kurz, jak i z cyklonem.

Dlaczego warto wybrać model od Roborock?

 

  • Sześć tygodni bez opróżniania pojemnika,
  • Inteligentne zbieranie pyłu,
  • Wykrywanie pojemników na kurz,
  • Imponująca inteligencja.

     

ReactiveAl 2.0 pomaga w połączeniu kilku systemów

Roborock S7 MaxV jest wyposażony w strukturalne skanowanie światłem 3D - proces, który wyświetla wzór na otoczenie i precyzyjnie wykrywa przeszkody poprzez deformację wzoru. Robot posiada również całkowicie nową jednostkę przetwarzania neuronowego, która wykorzystuje algorytmy uczenia maszynowego Roborock, dzięki czemu S7 MaxV myśli mądrzej, pracuje szybciej i funkcjonuje łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Inteligentne skanowanie 3D i omijanie przeszkód

Podłogi w zatłoczonych domach są polem minowym skarpetek, zabawek i innych przedmiotów. Strukturalne skanowanie światłem 3D dokładnie identyfikuje lokalizację i rozmiar przeszkód oraz zagrożeń, zarówno w jasnych, jak i ciemnych pomieszczeniach, zapewniając bezproblemowe sprzątanie o każdej porze dnia. S7 MaxV może wykrywać i omijać obiekty o szerokości zaledwie 5 cm i wysokości zaledwie 3 cm.

Roborock wykrywa i reaguje zawsze w porę

Robot może zaplątać się we wszystko, od kabli po zwierzęce odchody. Wykorzystując uczenie maszynowe i specjalną jednostkę przetwarzania neuronowego, Roborock S7 MaxV wykrywa te zagrożenia i reaguje indywidualnie na to, co widzi. Przejeżdżaj w pobliżu zrzuconych butów, ale trzymaj się z dala od zwierzęcych odchodów. Ostrożnie toruje sobie drogę przez niebezpieczeństwa.

Twój dom odwzorowany wirtualnie

Stwórz swój dom ze wszystkimi meblami i rodzajami podłóg bezpośrednio w aplikacji Roborock. Automatycznie. Podczas sprzątania urządzenie S7 MaxV rejestruje meble, które wykryło w danej pozycji. Musisz posprzątać wokół łóżka po spokojnym śniadaniu? Wystarczy dotknąć łóżka. Możesz nawet obejrzeć swój dom za pomocą mapy 3D lub cyfrowo nawigować po domu za pomocą mapy Matrix.

Kolejność sprzątania zachowana

Na podstawie umeblowania urządzenie Roborock S7 MaxV automatycznie rozpoznaje sypialnie, pokoje dzienne, jadalnie i łazienki oraz zaleca idealną kolejność sprzątania w zależności od rodzaju pomieszczenia. W ten sposób, na przykład, sypialnie są sprzątane jako pierwsze, ale łazienki zawsze na końcu. Podczas czyszczenia moc ssania i intensywność szorowania są automatycznie regulowane, aby osiągnąć maksymalną skuteczność w każdym pomieszczeniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl