Producenci

Masterio etanol 70% 5 litrów płyn do dezynfekcji powierzchni

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 26,00 zł 26.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: MASTERIO
Kod produktu: 0000009958

Opis

Alkohol etylowy odwodniony 70% to przemysłowy alkohol służący do dezynfekcji wszelkich powierzchni. Prezentowany alkohol antybakteryjny i antywirusowy ma szerokie zastosowanie jako środek dezynfekujący. Oczyszcza szybko i skutecznie. Ma właściwości odkażające i bakteriobójcze. Jest to gotowy produkt o właściwym stężeniu alkoholu, który poradzi sobie z wszelkimi mikrobami, bakteriami oraz wirusami.

Produkt poza właściwościami dezynfekującymi powierzchnie, z którymi mają styczność dłonie, znajduje również zastosowanie w branży optycznej, motoryzacyjnej i elektronicznej. Charakteryzuje się wysoką czystością i klarownością. Bardzo szybko odparowuje, nie pozostawiając zacieków i smug.

H336 — może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy.
H225 — wysoce łatwopalna ciecz i opary.
H319 — działa drażniąco na oczy.
R66 — powtarzające się wysuszenie może powodować wysuszenie lub pękanie skóry.

Chronić przed dziećmi!

W przypadku kontaktu ze skórą lub włosami, natychmiast zdjąć zalaną odzież. Spłukać skórę strumieniem bieżącej wody. W przypadku dostania się do oczu, ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Zdjąć soczewki kontaktowe jeśli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.

 

Do naszej oferty trafiły MASKI, ŻELE i PŁYNY dezynfekujące, zdajemy sobie sprawę, że ceny tych produktów rosną nienaturalnie cały czas zarówno u producentów jak i dostawców :(
Postanowiliśmy, że cały zysk ze sprzedaży środków dezynfekujących przekażemy na konto SiePomaga.pl (https://www.siepomaga.pl/koronawirus)

Dodatkowo im więcej masek zakupicie, tym więcej przekażemy ich oddziałowi zakaźnemu Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego w Krakowie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium