Producenci

Logitech G903 Lightspeed Wireless mysz

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 485,00 zł 485.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: Logitech
Kod produktu: 0000010990
Kod Producenta: 910-005673

Opis

Technologia łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED

Zdobyła zaufanie najlepszych e-sportowców 

W gorączkowych chwilach opóźnienie może zadecydować o zwycięstwie lub porażce. Kiedy stawką są miliony, najlepsi profesjonalni e-sportowcy mogą polegać na myszy G903. Dzięki odświeżaniu położenia co 1 ms i zoptymalizowanemu połączeniu bezprzewodowemu 2,4 GHz mysz G903 zapewnia niewiarygodnie szybki czas reakcji, co pozwala precyzyjnie celować na poziomie sportowym.

 

Nasz najbardziej precyzyjny czujnik optyczny

Precyzja pojedynczych pikseli 

Mysz G903 została wyposażona w czujnik optyczny PMW3366, który jest powszechnie uważany za najlepszy czujnik do myszy do gier na rynku. PMW3366 nie wykonuje w ogóle wygładzania, filtrowania ani akceleracji w całym zakresie czułości (200–12 000 dpi), co oznacza doskonałą precyzję śledzenia i spójny czas reakcji niezależnie od szybkości. Aby uzyskać jeszcze większą precyzję i szybkość, można wykonać dopasowanie do powierzchni w oprogramowaniu Logitech Gaming Software w celu dostrojenia czujnika do powierzchni grania.

 

Lekka konstrukcja

Niezwykła wygoda i szybkość 

Każdy element myszy G903 zoptymalizowano w celu zredukowania ciężaru przy zachowaniu stabilności. Każdy element myszy został przeanalizowany i dostosowany w celu usunięcia niepotrzebnych miligramów — od cienkich odlewów ścianek po zagłębioną „szprychową” konstrukcję kółka błyskawicznego przewijania. Wynikiem tego jest mysz bezprzewodowa ważąca zaledwie 110 g, która maksymalizuje komfort podczas używania przez długi czas i zapewnia szybszą reakcję na ruch.

 

UNIWERSALNY KSZTAŁT Z MOŻLIWOŚCIĄ DOSTOSOWANIA

Możliwość dostosowania do Twojej dłoni i Twojego stylu 

W pełni konfigurowalny układ przycisków i kształt dostosowany do obu rąk umożliwia używanie myszy przez osoby prawo- i leworęczne, praktycznie niezależnie od stylu trzymania: mysz można chwytać całą dłonią, palcami lub tylko koniuszkami palców. Mysz G903 jest dostępna z opcjonalnym wyjmowanym ciężarkiem 10 g dla osób, które chcą trochę zwiększyć wagę myszy.

 

Energooszczędna technologia

Do gier wymagających długiego czasu działania 

Mysz G903 wyposażono w nową, wyjątkową technologię strojenia, która znacząco redukuje pobór mocy przez czujnik, co oznacza, że możesz grać bez przerw przez 32 godziny — czyli przez cały weekend z zawodami — po jednym naładowaniu.* Asystent baterii w oprogramowaniu Logitech Gaming Software przedstawia poziom naładowania i szacowany pozostały poziom żywotności akumulatora.      *Żywotność akumulatora zależy od intensywności użytkowania i warunków pracy na komputerze.


 

Przewodowa i bezprzewodowa

Zalety obu rozwiązań 

Podłącz kabel do przesyłania danych i ładowania, aby płynnie przełączać się między trybem przewodowym i bezprzewodowym bez przerywania gry. Użyj dołączonego zasilacza USB, aby umieścić w pobliżu nadajnik-odbiornik USB LIGHTSPEED i szybko przełączać się między trybem przewodowym a bezprzewodowym.

 

 

Zgodność z technologią ładowania bezprzewodowego POWERPLAY™

Nieograniczona moc. Nieograniczona rozgrywka. 

Dział Logitech G rozpoczął nową erę grania. I to bezprzewodową. Udowodniliśmy, że można zapewnić niezrównaną precyzję w grach, szybkość i łączność bezprzewodową bez opóźnień, tworząc nagradzane myszy do gier G900 i G403. Teraz usunęliśmy z równania czas ładowania. Technologia POWERPLAY, którą można dodać do myszy, to pierwszy i jedyny na świecie system ładowania bezprzewodowego umożliwiający ładowanie myszy G903 i G703 zarówno podczas rozgrywki, jak i w stanie spoczynku.      * System ładowania bezprzewodowego POWERPLAY jest sprzedawany osobno

 

Możliwość dostosowania wagi

Opcjonalny moduł ciężarka 

Mysz G903 jest dostarczana z opcjonalnym wyjmowanym modułem ciężarka 10 g, dzięki czemu możesz dostosować wagę myszy do własnych preferencji. Kiedy nie korzystasz z systemu ładowania POWERPLAY

Wyjątkowa technologia strojenia zegara

Szybsza i bardziej niezawodna 

Technologia strojenia zegara myszy G903 maksymalizuje szybkość śledzenia ruchów i żywotność akumulatora, a zarazem minimalizuje pogorszenie działania w wyniku typowych czynników, takich jak temperatura, wilgotność, starzenie się i różnice między częściami.

 

Przyciski z mechanizmem obrotowym

Szybkie, precyzyjne i niezawodne klikanie 

W lewym i prawym przycisku myszy umieszczono system naciągu z metalową sprężyną i metalowe zawiasy obrotowe, aby zapewnić wyraźne kliknięcie z błyskawiczną reakcją. Ten system pozwala zredukować zakres początkowego ruchu między przyciskami i przełącznikami, a także zmniejsza odbicie, co zapewnia szybszy powrót do stanu początkowego po każdym kliknięciu. Ponadto ten system pomaga uzyskać mniejszą, spójniejszą i bardziej przewidywalną siłę kliknięcia między kolejnymi kliknięciami.

 

Wbudowana pamięć

Zapisz ustawienia 

Dzięki wbudowanej pamięci możesz zabierać swoje ustawienia ze sobą. Zapisz ustawienia w pamięci myszy i użyj ich na dowolnym komputerze bez konieczności korzystania z dodatkowego oprogramowania lub logowania się.*      * Do dostosowywania profili jest wymagane oprogramowanie Logitech Gaming Software

11 programowalnych przycisków

Sterowanie na wyciągnięcie dłoni 

Użyj oprogramowania Logitech Gaming Software, aby zaprogramować ulubione polecenia i makra, przypisując je do 11 przycisków.

Programowalne podświetlenie RGB

Wybieraj spośród 16,8 miliona kolorów 

Podświetlenie Brilliant RGB umożliwia dostosowanie koloru i jasności do własnego stylu, używanych urządzeń lub otoczenia. Oprogramowanie Logitech Gaming Software umożliwia wybór z pełnego spektrum 16,8 miliona kolorów oraz synchronizowanie wzorów i efektów podświetlenia z innymi urządzeniami Logitech G.

 

Programowalne ustawienia czułości

Precyzyjna kontrola 

Przełączanie czułości podczas gry umożliwia zaprogramowanie i przełączanie między 5 ustawieniami w celu przechodzenia od celowania z precyzją pojedynczych pikseli (200 dpi) do błyskawicznych manewrów (aż do 12 000 dpi) w celu wykonywania zwrotów o 180 stopni.*      * Do dostosowywania ustawień dpi wymagane jest oprogramowanie Logitech Gaming Software.

 

Dane techniczne

Nazwa produktu Logitech G903 Lightspeed Wireless
Rodzaj myszy Hybryda
Typ złącza USB
Rozdzielczość sensora 12 000 dpi
Profil myszy dla prawo i lewo ręcznych
Liczba przycisków 11
Systemy operacyjne • Microsoft Windows 7 • Microsoft Windows 8 • Microsoft Windows 10
Cechy dodatkowe Czujnik: PMW3366
Rozdzielczość: 200–12 000 dpi
Maks. przyspieszenie: testowane przy ponad 40 G*
Maks. szybkość: testowana przy ponad 400 ips*
Format danych USB (16 bitów na oś)
Raportowanie położenia przez USB: 1000 Hz (1 ms)
Mikroprocesor: 32-bitowy ARM
Gwarancja 24 miesiące

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium