Producenci

Adam Maziewski - Płyta Sens

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 25,00 zł 25.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: -
Kod produktu: 0000011424

Opis

Sens - Adam Maziewski

Mam na imię Adam i jestem muzykującym psychoterapeutą. Moje życie jest pełne różnych barw.  Są w mej podróży – życiu wszystkie kolory .

 

                                      

 

Poszukiwałem spełnienia i szczęścia w miejscach i sytuacjach, gdzie go nie ma. Teraz już to wiem.  Dotykałem upokorzenia i bólu by odzyskać swe człowieczeństwo.

 

W tej podróży towarzyszyły mi różne dźwięki – muzyka. W mej duszy dźwięczy blues. Troszkę grałem, więcej słuchałem. Mój pierwszy zespół miał nazwę DEKADENT, gdzie śpiewałem i grałem na gitarze basowej i klawiszach.

 

Trzydzieści lat temu, a może co nieco dawniej dostałem kredyt na życie .

 

Zacząłem odradzać się na nowo i odkrywać siebie i swą muzykę. Zacząłem kroczyć ścieżką zawodowego ”pomagacza” – ”szerpa ”. 8 lat studiów około 600 godzin pracy nad sobą – warsztaty, treningi, superwizja …

 

W 2001 roku  osiągnąłem cel.  Otrzymałem dyplom certyfikowanego specjalisty psychoterapii uzależnień – nr . 185. Ta praca jest moją misją. Kocham tą pracę, kocham swych bliskich, kocham muzykę, kocham piękno, naturę ... gdzie to się mieści ...

 

Życie jest podróżą – zmianą, tak jak każdy z nas. Od 2007 zacząłem czuć i tworzyć muzykę, którą chciałbym się dzielić z innymi ... Pierwszym ”ojcem chrzestnym ” mego zawodowego nagrywania – „Bezsens pustyni” -  był  Andrzej e-mol Kowalczyk .

 

Moi przyjaciele pomogli mi w tym zadaniu mówiąc mi prawdę . Moja realizacja przypominała słowa z piosenki Skaldów …  lepiej gonić króliczka niż go złapać …

 

Zacząłem przygotowania do realizacji swej autorskiej płyty: lekcje emisji głosu ,dykcji, pierwsze muzyczne próby muzykowania z ”Tygryskiem”, który potrafi z gitary wydobywać magiczne dźwięki.

 

W 2020 roku wraz z przyjściem wirusa COVID i mych moich kłopotów z nowotworem  skóry przekroczyłem próg studia przy ul. Narocz 4. Zacząłem przygodę z narywaniem swej płyty SenS. 

 

W styczniu 2021 w mych rękach trzymałem swą autorską płytę.

 

Kroczę tą drogą dalej i coraz pełniej delektuję się tą podróżą.

 

Pierwszy utwór z tej płyty „Pierwszy”  powstał  w 1989 roku i był lekiem na moje lęki i stresy związane z początkiem nowej, życiowej drogi, kiedy to ogłosiłem swe bankructwo.  Szalony to rok 1990 a szaleństwo to dotyczy mnie i mojego systemu iluzji i zaprzeczeń, które odkrywałem w swym programie  mentalnym. Szaleństwa i samooszukiwania się przez osobę uzależnioną od alkoholu .

 

Kolejną piosenką jest  „Wybacz Mała”. To moje świadome przyznanie do cierpień i krzywd, który wyrządzałem swym bliskim i sobie .

 

Chęcią i pragnieniem by powiedzieć Im i Sobie … WYBACZ  .

 

Potem powstawały kolejne utwory .

 

„Piekło i Niebo” , oraz „Serco-blues”  powstały już w trakcie nagrywania płyty „SenS” .

 

Przy tworzeniu tej płyty towarzyszył mi Krzysztof Mrozowski i jego piękne aranżacje . Kamil Roloff to riffy gitarowe, mastering a także aranżacje. Jakub Przybyszewski to bluesowa harmonijka – jeden z najlepszych prawników grających bluesa . To ekipa – moim zdaniem – pozytywnych ŚWIRÓW .

 

Teksty, muzyka i śpiew jest mego autorstwa .

 

Mam małą nadzieję, że ta płyta przyniesie niektórym z Was co nieco refleksji i przyjemności .

 

 

  Życzę dobrego i przyjemnego czytania tego co piszę i delektowania się płytą  senS.

 

 Adam Maziewski

 

Adam Maziewski /adaM/ teksty, muzyka, śpiew, gitara, klawisze, aranżacje Krzysztof Mrozowski aranżacje, gitary, klawisze Kamil Roloff aranżacje, gitary, efekty perkusyjne, realizacja dźwięku Jakub Przybyszewski harmonijka Paweł Wiśniewski klawisze Realizacja nagrań, mastering: Kamil Roloff - Narocz Studio

 

 

 

 

Album Sens

Okładka: Aleksander Gołowacz przebudzenie.org.pl/sens

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium