Informacje o firmie

Misja firmy

Media Arena to młoda prężnie działająca firma branży IT. Podstawą działania firmy jest zgrana grupa ludzi o wieloletnim doświadczeniu w sprzedaży i dystrybucji sprzętu komputerowego. Zajmujemy się zarówno sprzedażą detaliczną jak i hurtową. Staramy się zaspokoić nawet najbardziej wymagających Klientów - zarówno cenami jak i dostępnością oferty. Zaopatrzamy wiele firm w sprzęt i akcesoria komputerowe.

Naszą misją było zbudowanie sklepu internetowego dla maniaków sprzętu komputerowego, graczy, pasjonatów sprzętu... Piękną graficznie ale i bogatą merytorycznie... stronę dzięki której zakupy staną się przyjemnością. Mamy nadzieję, że dwie odsłony graficzne strony pozwolą każdemu poczuć się w swoim klimacie i z dreszczykiem emocji dokonać zakupów. Oczywiście nie bez znaczenia pozostają ceny i dostępność towarów. Staramy się utrzymywać najlepsze ceny akcesoriów komputerowych, sprzętu dla graczy oraz sprzętu do drukowania - drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych. W naszej ofercie oczywiście będą pojawiać się kolejne grupy produktowe, w których będziemy walczyć o najniższe ceny.


Zapraszamy na zakupy, zespół MediaARENA.pl

 

 

Informacje adresowe

Sklep internetowy MediaArena.pl prowadzony jest firmę:

B2B ARENA Sp. z o.o. Sp. komandytowa
ul. Sokratesa 13 /U5
01-909 Warszawa
NIP 5512634963
REGON 369993274


Spółka zarejestrowana 17.04.2018 w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Numer konta bankowego ING 86 1050 1445 1000 0090 3150 4955

 

Kontakt do nas :

wszelkie zapytania odnośnie zamówień, produktów, reklamacji itp. prosimy kierować pod numer telefonu : 600 280 870

 

 

sklep@mediaarena.pl - główny mail sklepu internetowego

allegro@mediaarena.pl - dział sprzedaży Allegro

serwis@mediaarena.pl - serwis i reklamacje

hurt@mediaarena.pl - dział sprzedaży hurtowej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl