• layout
 • Zaloguj się
 • Zarejestruj nowe konto
 • google
 • Regulamin
 • Kontakt
 • Infolinia +48 12 396 30 60
 • basket
 • Credit Agricole Raty

  Raty to prosty i szybki sposób na zakup wymarzonego sprzętu 

  zapoznaj się z procedurą ratalną

  MINIMUM FORMALNOŚCI

  NAWET W 15min

  JUŻ OD 500zł

  poradnik zakupów na raty

  Informacje o wysyłce

  Sprawdź status swojej przesyłki

  WYSYŁKA KURIEREM

  NAWET W 24h

  JUŻ OD 16zł

  zobacz szczegóły dostawy

  pad Microsoft XBOX 360 Wireless PC XBOX360 JR9-00010

  

  (Ilość ocen: 11)

  pad Microsoft XBOX 360 Wireless PC XBOX360 JR9-00010

  Producent: Microsoft

  129,00 zł brutto z VAT | 104,88 zł netto

  szt.

  brak towaru

  Wysyłka w 24 godziny

  Kod produktu: 0647-15974_4

  Kod producenta: JR9-00010

  Zakup na raty Oblicz ratę

  Nadeszła era wydajnej rozgrywki bezprzewodowej! Dzięki zoptymalizowanej technologii, bezprzewodowy kontroler do konsoli Xbox 360 oferuje 10 metrów zasięgu i nawet 40 godzin pracy na dwóch bateriach AA. Specjalny system ostrzega przed wyczerpaniem się baterii, umożliwiając podłączenie kabla do ładowania podczas gry. Możliwość regulacji wibracji w celu wydłużenia życia baterii. Nowe przyciski po lewej i prawej stronie kontrolera, zaprojektowane w celu łatwiejszego użytkowania. Przycisk trybu Xbox Guide pośrodku kontrolera umożliwia szybki dostęp do wszystkich funkcji systemu Xbox 360.

  Odkryj urządzenie, które zapewnia lepszą precyzję, komfort i możliwości kontroli. Bezprzewodowy kontroler konsoli Xbox 360 do systemu Windows zapewnia jednolity i uniwersalny sposób obsługi gier na obu platformach do gier firmy Microsoft. Przekonaj się, jak najlepiej się gra w systemie Windows XP oraz na konsoli Xbox 360.

   1. Bezprzewodowe

  Wbudowana technologia szybkiej komunikacji bezprzewodowej 2,4 GHz pozwala sprawować kontrolę nad akcją na odległość nawet 10 m.
  2. Do komputerów PC i konsoli Xbox 360

  Działa we wszystkich platformach gier firmy Microsoft. Kontroler konsoli Xbox 360 do systemu Windows działa z większością komputerów z systemem Windows XP oraz z konsolami Xbox 360, zapewniając jednolity i uniwersalny sposób obsługi gier.
  3. Wibracje

  Nabierz lepszego wyczucia w grze. Uruchamiane w odpowiednich momentach wibracje sprawiają, że gra jest wciągająca za każdym razem.
   4. Ergonomiczna

  Graj wygodnie. Wielokrotnie nagradzane właściwości ergonomiczne sprawiają, że granie staje się znacznie wygodniejsze.

  Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, przed podjęciem decyzji prosimy o kontakt z działem handlowym drogą telefoniczną lub elektroniczną pod adresem sklep@mediaarena.pl.
  
  Sklep internetowy Shoper.pl