Producenci

oczyszczacz powietrza Philips AC3259/10 WiFi

Dostępność: brak towaru
Cena: 2 499,00 zł 2499.00
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: PHILIPS
Kod produktu: 0000004646
Kod Producenta: AC3259/10

Opis

Oczyszczacz powietrza do zastosowania w domu, biurze, żłobku, przedszkolu, szkołach i innych powierzchniach użytkowych.

Oczyszczanie powietrza z pomocą aplikacji — zawsze i wszędzie

Specjalny automatyczny tryb antyalergenowy umożliwia efektywniejsze usuwanie alergenów

Specjalnie zaprojektowany tryb antyalergenowy świetnie sprawdza się w usuwaniu typowych alergenów znajdujących się w powietrzu. Kiedy oczyszczacz wykryje nawet najmniejszą zmianę w jakości powietrza, zwiększy swoją wydajność, aby skutecznie je oczyścić.

Automatycznie monitoruje, informuje i oczyszcza powietrze 

Zapewniająca efektywne działanie w stopniu porównywalnym z profesjonalnymi czujnikami technologia Philips AeraSense jest wysoce skuteczna w wykrywaniu nawet najmniejszych zmian w powietrzu wewnątrz pomieszczenia. Nieustannie monitoruje powietrze i automatycznie dostosowuje prędkość wentylatora po wykryciu zwiększonego zanieczyszczenia.

Produkt certyfikowany lub testowany przez organizacje ECARF i Airmid* 

Technologia VitaShield IPS o wysokiej wydajności 393 m3/godz. CADR 

Technologia VitaShield IPS o aerodynamicznej konstrukcji i bardzo grubym filtrze NanoProtect zwiększa ilość dostarczanego czystego powietrza do 393 m3/godz., skutecznie usuwając cząsteczki PM2,5, alergeny, bakterie i wirusy.

Technologia AeraSense wykrywa drobne cząsteczki, dokonuje pomiarów i automatycznie steruje oczyszczaczem 

Profesjonalny czujnik AeraSense precyzyjnie wykrywa drobne cząsteczki, nawet te mniejsze od pyłów PM2,5 (w tym większość najczęstszych alergenów unoszących się w powietrzu wewnątrz pomieszczeń). Następnie urządzenie przetwarza zebrane dane, aby jak najlepiej dopasować ustawienia do aktualnego stanu powietrza, a także by zagwarantować jego ciągłe oczyszczanie. Ponadto czujnik na bieżąco informuje o jakości powietrza, podając poziom PM2,5.

3 tryby automatyczne i 5 ustawień ręcznych 

Oczyszczacz powietrza Philips z serii 3000i jest wyposażony w trzy automatyczne ustawienia oczyszczania: tryb ogólny, bardzo czuły tryb antyalergenowy oraz bardzo silny tryb antybakteryjny i antywirusowy. Poza trzema trybami automatycznymi oczyszczacz ma także pięć trybów ręcznych. Można wybrać jedno z pięciu ustawień prędkości — od bardzo cichego trybu do niezwykle silnego trybu szybkości Turbo. Wybierz ustawienie idealne do wymaganego poziomu oczyszczania

Steruj oczyszczaczem powietrza z dowolnego miejsca, w każdej chwili 

Steruj oczyszczaczem powietrza za pomocą połączonej aplikacji z dowolnego miejsca i w każdej chwili. Aplikacja Air Matters umożliwia włączanie oczyszczacza, zmianę prędkości pracy wentylatora i sprawdzanie okresu eksploatacji filtra.

Wskaźniki jakości powietrza oraz stężenia alergenów w pomieszczeniach i na zewnątrz 

Aplikacja Air Matters zapewnia informacje dotyczące jakości powietrza w pomieszczeniach i na zewnątrz. Panel sterowania umożliwia łatwy wgląd we wskaźniki jakości powietrza i stężenia pyłków, a także w informacje dotyczące jakości powietrza w pomieszczeniu, monitorowanej stale przez oczyszczacz.

Wskazówki dotyczące zmniejszenia ryzyka narażenia na alergeny i zanieczyszczenia 

Aplikacja przedstawia porady ułatwiające postępowanie w przypadku narażenia na alergeny lub zanieczyszczone powietrze w oparciu o wskaźniki jakości powietrza w pomieszczeniu i na zewnątrz, a także stężenia pyłków.

Wizualizacja informacji o jakości powietrza 

Technologia AeraSense wyświetla w czasie rzeczywistym na wyświetlaczu cyfrowym wskaźnik stężenia alergenów w pomieszczeniu (ang. Indoor Allergen Index, IAI). Na panelu sterowania oczyszczacza powietrza widoczny jest wskaźnik kolorów. Wyświetlacz cyfrowy wskazuje poziom stężenia alergenów w pomieszczeniu, natomiast wskaźnik kolorów zapewnia dodatkową informację wizualną w kolorach od niebieskiego (wskaźniki zanieczyszczenia powietrza i stężenia alergenów mieszczące się w normie) do czerwonego (wskaźniki zanieczyszczenia powietrza i stężenia alergenów przekraczające dopuszczalną normę).

 

Dane techniczne

Nazwa produktu Philips AC3259/10 WiFi
Cechy dodatkowe Czujniki jakości powietrza Czujnik Aerasense wykrywający drobne cząsteczki PM2,5
Zasięg działania 31–95 m²
Wydajność oczyszczania (dym) 393 m³/h
Filtruje cząsteczki PM2,5 > 99 %
Filtruje bakterie 99,99 %
Technologia AeraSense
Gwarancja 24 miesiące
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl