Producenci

joystick Logitech G Saitek Pro Flight X56 Rhino

Dostępność: brak towaru
Cena: 894,00 zł 894.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Logitech
Kod produktu: 0000004866
Kod Producenta: 945-000002

Opis

Logitech G oferuje zaawansowany system X56 H.O.T.A.S. stworzony w celu zapewniania lepszych wrażeń w grach VR i symulatorach kosmicznych, których popularność znowu rośnie. To uderzający przykład urządzenia zapewniającego pełną kontrolę dzięki analogowym drążkom obsługiwanym kciukami, podświetleniu RGB, 16-bitowej osi lotek i steru wysokości, 189 programowalnym elementom sterujących i innym funkcjom.

X56 oferuje niesamowite możliwości dla wszystkich miłośników gier, umożliwiając zarówno granie w stylu „plug and play” dla rozrywki, jak i korzystanie z profesjonalnych, precyzyjnie dostrojonych symulatorów. Wkrocz w świat najnowszych symulatorów lotów kosmicznych z doskonałym urządzeniem, które zostało zbudowane zgodnie ze standardami najlepszych w branży kontrolerów symulatorów lotu Logitech G.

Sześć poziomów swobody

Realizm w 360-stopniowej przestrzeni 

Sterowanie staje się bardziej skomplikowane w nowoczesnych symulatorach kosmicznych z bardziej dynamiczną fizyką statków kosmicznych. W dużym stopniu różni się także od tradycyjnych symulatorów lotu. Wymaganych jest sześć poziomów swobody, czyli funkcje wznoszenia, obracania, odchylania oraz ruchu do tyłu, do przodu, w górę, w dół i na boki. X56 oferuje wyjątkowe, zaprojektowane specjalnie minidrążki analogowe obsługiwane kciukiem, które zapewniają cztery osie kontroli i służą za przyciski.

Doskonałe podświetlenie RGB

Podświetlenie z możliwością dostosowania do sprzętu

Niezależnie od tego, czy prowadzisz pojedynek ze statkami nieprzyjaciela, czy też przygotowujesz się do dostawy materiałów do stacji kosmicznej, X56 zapewni doskonałe środowisko i najlepsze doświadczenia. Dostosuj podświetlenie RGB z pełnym spektrum zgodnie ze swoimi preferencjami przy użyciu rozbudowanego oprogramowania, które można znaleźć na stronie podanej poniżej.

Wiarygodna rzeczywistość wirtualna


Pełna kontrola na wyciągnięcie dłoni

Zaawansowany system HOTAS, taki jak X56, nie tylko odzwierciedla to, co jest widoczne na ekranie w najnowszych grach, ale także oddaje niezawodną kontrolę w Twojej ręce. To właśnie z tych powodów, a także dzięki obecności wielu czułych elementów sterujących, X56 to idealne rozwiązanie dla wyświetlaczy zamontowanych na głowie i gier VR. Załóż zestaw i korzystaj z urządzenia X56 w świecie nieskończonej przygody.

Precyzja z możliwością regulacji


Zaawansowane czujniki oraz regulowany system naciągu ze sprężyną

Połączenie bezstykowych czujników z efektem Halla, 16-bitowej osi lotek i steru wysokości i regulowanego systemu naciągu ze sprężyną sprawia, że X56 oferuje niezrównany poziom czułości i sterowania drążkiem. W zestawie znajdują się cztery sprężyny o różnym poziomie naciągu, aby umożliwić jeszcze większe dostosowanie. Możesz nawet w ogóle zrezygnować z użycia sprężyny.

Niezależne podwójne przepustnice

z regulatorem tarcia i blokadą

Innowacyjne podwójne przepustnice sprawdzają się idealnie w sytuacji, gdy statek kosmiczny ma dwa silniki, a także podczas walki, gdy główny silnik jest wyłączony i można korzystać tylko z jednego. Dostosuj tarcie wymagane do przesunięcia każdej przepustnicy. Jeśli wybrany statek ma tylko jeden silnik, blokada przepustnicy umożliwia jednoczesną obsługę podwójnych przepustnic.

Ponad 189 programowalnych elementów sterujących

Oprogramowanie do konfiguracji H.O.T.A.S. w zestawie

Dostosuj wszystkie 13 osi, 5 przełączników i 31 programowalnych przycisków w trzech trybach. Dostosuj też pozycje neutralne i krzywe reakcji w celu precyzyjnego dostrojenia reakcji osi. Do wszystkich przycisków można przypisać dowolną liczbę poleceń symulatora, takich jak dopalacz, Frame Shift Drive, blokada celu lub grupowe użycie broni. Oprogramowanie umożliwia także przypisanie do X56 poleceń myszy lub klawiatury — od podstawowych naciśnięć klawiszy po zsynchronizowane polecenia makro.

 

Dane techniczne

Nazwa produktu Logitech G Saitek Pro Flight X56 Rhino
Typ złącza przewodowe
Gwarancja 24 miesiące
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl