• layout
 • Zaloguj się
 • Zarejestruj nowe konto
 • google
 • Regulamin
 • Kontakt
 • Infolinia +48 12 396 30 60
 • basket
 • Credit Agricole Raty

  Raty to prosty i szybki sposób na zakup wymarzonego sprzętu 

  zapoznaj się z procedurą ratalną

  MINIMUM FORMALNOŚCI

  NAWET W 15min

  JUŻ OD 500zł

  poradnik zakupów na raty

  Informacje o wysyłce

  Sprawdź status swojej przesyłki

  WYSYŁKA KURIEREM

  NAWET W 24h

  JUŻ OD 16zł

  zobacz szczegóły dostawy

  golarka BRAUN Series 7 799CC

  

  (Ilość ocen: 71)

  golarka BRAUN Series 7 799CC

  Producent: BRAUN

  786,39 zł brutto z VAT | 639,34 zł netto

  szt.

  brak towaru

  Wysyłka w 24 godziny

  Kod produktu: 0000001643

  Kod producenta: 799CC

  Zakup na raty Oblicz ratę

  Series 7 to najbardziej zaawansowana technologicznie golarka marki Braun. Rewolucyjna technologia soniczna automatycznie dostosowuje moc golarki do gęstości zarostu, wytwarzając 10 000 mikrodrgań za każdym pociągnięciem, co zapewnia niezwykłą dokładność i komfort golenia. Ponadto Series 7 łączy w sobie bezkompromisową jakość niemieckiej technologii i produkcji ze światowej sławy wzornictwem marki Braun.

  Jedyna na świecie inteligentna technologia soniczna - 10 000 mikrodrgań na minutę

  Series 7 to jedyna golarka na świecie, która automatycznie bada Twoją twarz i dostosowuje moc 10 000 mikrodrgań do gęstości zarostu. Rewolucyjna technologia i najdokładniejsza golarka marki Braun w historii.

  Trzy indywidualne tryby pracy
  Golarka Braun Series 7 to jedyna golarka wyposażona w 3 różne tryby pracy: delikatny, zwykły i intensywny, w zależności od golonych części twarzy - golenie dopasowane do indywidualnych cech zarostu i skóry.
  Sonic technology
  ActiveLift
  Opatentowany system ActiveLift™ wychwytuje przylegające do skóry włoski w trudno dostępnych miejscach
  ActiveLift ™ to jedyny na świecie opatentowany zespół noży tnących, które znajdują się pomiędzy foliami i wykonują 130 ruchów na sekundę. W aktywny sposób unoszą i ścinają płasko leżące włosy. Wieloletnie badania pokazują, że mężczyźni najbardziej potrzebują dokładnego golenia nawet w trudno dostępnych okolicach szyi, w których często występują płasko leżące włosy. System ActiveLift™ posiada asymetryczny kształt, który jest specjalnie zaprojektowany do wychwytywania opornych włosów w każdym, nawet trudno dostępnym miejscu.

  OptiFoil™ - idealna gładkość, która dłużej się utrzymuje
  OptiFoil ™ to najbardziej zaawansowana folia marki Braun. Wyjątkowa geometria z ergonomicznymi otworami pozwala wychwycić jeszcze więcej włosów i ścinać je głębiej niż kiedykolwiek wcześniej. Marka Braun posiada ponad 50 lat doświadczenia w rozwoju folii golących, czego uwieńczeniem jest wyjątkowa folia OptiFoil™.

  Zespół golący wychylający się na wszystkie strony
  Zespół golący wychylający się na wszystkie strony
  System Clean & Renew™

  Clean & Renew Golarki Braun Series 7 są wyposażone w jedyną na świecie bazę, która zawiera roztwór alkoholowy i w 5 krokach czyści, usuwa zarazki, ładuje, smaruje i suszy * golarkę za naciśnięciem jednego przycisku. Bazy czyszczące są wynalazkiem marki Braun, która posiada ponad 10-letnie doświadczenie w tej dziedzinie. Dlatego też Braun jest jedyną marką, która stosuje roztwór do czyszczenia na bazie alkoholu, który za każdym razem eliminuje 99,999% wszystkich zarazków i bakterii. Badania wykazały, że stosowanie bazy czyszczącej jest dziesięć razy bardziej higieniczne niż zwykłe płukanie golarki pod bieżącą wodą. Wkład czyszczący Clean & Renew ™ należy wymieniać około 4 razy w roku, co sprawi, że ​​golarka będzie codziennie działać jak nowa.

  Cechy systemu Clean & Renew™
  • Wyjątkowy roztwór na bazie alkoholu, zapewniający higieniczną czystość
  • Automatyczne ładowanie
  • Automatyczne smarowanie zapewniające optymalną wydajność tnącą
  • Automatyczny wybór programu z 3 trybów: eko / zwykły / intensywny
  • Aktywne suszenie indukcyjne - Series 7 799
  • Szybkie czyszczenie w 25 sekund - Series 7 799cc
  • Świeży zapach cytryny
  Clean & Renew
  Precyzyjny trymer do dłuższych włosów
  Precyzyjny trymer do dłuższych włosów

  Golarka Braun Series 7 posiada najostrzejszy precyzyjny trymer ze wszystkich golarek premium. Aby przyciąć baczki, wąsy lub brodę tym doskonałym i precyzyjnym narzędziem, wystarczy wysunąć schowany w obudowie trymer. 
  Washable/Wet&Dry
  Washable/Wet&Dry

  Golarki Braun posiadają w pełni szczelną obudowę i mogą być myte szybko i łatwo pod bieżącą wodą. Dla maksymalnej wygody golarki 799cc Wet&Dry można stosować w goleniu na sucho i na mokro na przykład pod prysznicem. 
  Zaawansowany wyświetlacz stanu baterii i zabrudzeń*
  Zaawansowany wyświetlacz stanu baterii i zabrudzeń

  Golarka Series 7, jako jedyna golarka marki Braun, jest wyposażona w bardzo zaawansowany wyświetlacz, który bardzo dokładnie pokazuje stan naładowania akumulatora oraz szczegółowe informacje o stanie zabrudzeń
  Wytrzymały akumulator Li-Ion bez efektu pamięci
  Wytrzymały akumulator Li-Ion bez efektu pamięci

  Golarki Braun Series 7 zasilane są akumulatorem Li-Ion 3,6 V bez efektu pamięci.
  Pełne naładowanie po zaledwie 1 godz. - 50 min bezprzewodowego golenia
  Pełne naładowanie po zaledwie 1 godz. - 50 min bezprzewodowego golenia

  1 godz. ładowania pozwala na 50 minut bezprzewodowego golenia. Szybkie 5-minutowe ładowanie wystarcza na 1 bezprzewodowe golenie. SmartPlug automatycznie dopasowuje się napięcia w sieci na świecie (100 V-240 V). Najwyższy komfort - w domu i w podróży.

  W zestawie:

  -Golarka Braun series 7 799CC
  -Pokrowiec-etui na zamek
  -Ładowarka sieciowa
  -Instrukcja Obsługi

  Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, przed podjęciem decyzji prosimy o kontakt z działem handlowym drogą telefoniczną lub elektroniczną pod adresem sklep@mediaarena.pl.
  
  Sklep internetowy Shoper.pl